Кіровоградці зібрали понад 600 чашок для діток із інтернатів

Кіровоградці зібрали понад 600 чашок для діток із інтернатів

Кілька місяців тому киянка Олена Дуб започаткувала у соціальній мережі «Facebook» загальноукраїнську компанію «Горнята для малят» задля збору чашечок і подальшої їх передачі вихованцям дитячих будинків.

Оленка Дуб каже: «Чашка, горнятко — це те, що є у кожного з нас. Це те, що зігріває нас і дає відчуття затишку і, можливо, дому. Це не тільки ємність для напоїв, а ще й теплий чай, увага, гості, друзі, бесіда. Символ затишку!»

У нашій області цю корисну ініціативу підтримав Прес-клуб, редакція програми «Ранкова Кава», активно долучилися Центр дитячо-юнацької творчості, газети «СІТІ» та щотижневик «Все про Все», а також Кіровоградський Інститут комерції та десятки інших установ і сотні кіровоградців: діти, цілі родини, пенсіонери!

На початку грудня небайдужі люди принесли понад шість сотень чашок, тож у передноворічні свята, завдяки партнерству із обласним управлінням освіти та науки, а також Центром здоров’я «Драйв», організатори акції відвезли їх в інтернати у Знам’янці, Пантаївці та Новомиргороді (разом вийшло 456 горнят, які вже потрапили у дитячі руки). Решту – десь біля півтори сотні чашечок, — планується відвезти в інтернат у Новій Празі вже у Новому році. Дякуємо всім за підтримку акції, до нових зустрічей!

Інтернати, куди були відвезені горнятка 18-19 грудня 2012 року

  • Знам’янська загальноосвітня спеціальна школа-інтернат І-ІІІ ступенів, керівник – Заруцька Надія Володимирівна, телефон: 097-414-76-50
  • смт Пантаївка, Олександрійська загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів, керівник – Тетяна Євгенівна Сорокун, телефон: 095-930-54-74
  • Новомиргородський дитячий будинок-інтернат ІІ профілю, керівник – Гончаренко Євген Миколайович, телефон: 0(5256) 4-29-11(факс)

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *